Speciale website over Jacob bij tentoonstelling


Verheugt u zich ook op een bezoek aan de overzichtstentoonstelling ‘Van Oostsanen – de eerste Hollandse meester’, die 15 maart 2014 opent? Het Amsterdam Museum en het Stedelijk Museum hebben een speciale website ontwikkeld vol informatie over Jacob en over de tentoonstelling.

www.vanoostsanen.nl

Op deze website is meer te lezen over Van Oostsanen, over zijn leven, zijn werk en zijn verrassend vooruitstrevende en veelzijdige loopbaan. Ook vindt u er praktische informatie over de tentoonstelling en een actueel overzicht van de vele publieksactiviteiten die worden georganiseerd, zowel in Alkmaar als Amsterdam.

Aan het blog worden dagelijks nieuwe bijdragen toegevoegd. U vindt er onder meer blogposts over de ontstaansgeschiedenis van onze stichting en over Het vroegste Amsterdamse schetsboek, uitgegeven door onze stichting.